Dezodorant bez soli aluminium

Dezodorant bez soli aluminium

Opisywany produkt Forever nie jest antyperspirantem w podstawowym tego słowa znaczeniu ze względu na to, że nie zawiera szkodliwych soli aluminium. Typowe antyperspiranty zawierają w sobie sole glinu w różnych stężeniach.

Z kolei dzięki swym właściwościom grzybobójczym zapobiega powstawaniu przykrego zapachu potu. Opakowanie 92 g dezodorantu bez aluminium w sztyfcie jest bardzo wydajne, wystarcza na długo.

Podstawowe cechy dezodorantu aloesowego Aloe Ever-Shield Forever:

  • naturalne dezodoranty Forever posiadają gładką konsystencję sztyftu;
  • charakteryzują się też tym, że nie brudzą ubrań;
  • dezodorant aloesowy firmy Forever nie ma ograniczeń w zastosowaniu – mogą z niego korzystać zarówno mężczyźni, jak i i kobiety;
  • jego pH jest naturalne z naturalnym ludzkim odczynnikiem;
  • cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania;
  • jego zapach jest naturalny i subtelny;
  • te dezodoranty bez aluminium w zdrowy sposób chronią przed poceniem się i przykrymi zapachami.

Jak wykorzystywać dezodorant aloesowy Forever?

Aloe Ever-Shield dzięki swoim właściwościom może być stosowany nawet tuż po przeprowadzonej depilacji czy też goleniu. By zachować satysfakcjonujące uczucie świeżości poleca się codzienne stosowanie aloesowego dezodorantu w sztyfcie.

Kupuję dezodorant bez soli aluminium

Skład Aloe Ever-Shield dostępnego w naszym sklepie online

Podstawowe składniki opisywanego dezodorantu bez soli aluminium to: Propylene Glycol (glikol propylenowy, alkohol dwuhydroksylowy z grupy dioli), Water (Aqua, woda), Sodium Stearate (Stearynian sodu, oktadekanian sodu), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized Aloe Vera Gel, sok aloesowy, miąższ aloesowy, sok z miąższu liści aloesu, aloes zwyczajny), Frqagrance (Parfum, Zapach), Triclosan (środek antybakteryjny i antygrzybiczny).

Dezodorant aloesowy w sztyfcie

Prawdziwym podniesieniem pewności siebie w trakcie dużych upałów czasu podwyższonego ciśnienia powietrza jest fakt zachowania pełnej świeżości w ciągu dnia. Dezodorant Aloe Ever-Shield zapewnia długotrwałą całodzienną i skuteczną ochronę. Forever stworzyło formułę produktu, która jak najbardziej zwiększa właściwości dezodorantu z aloe vera bez konieczności dodawania szkodliwych składników.

Bardzo delikatna konsystencja ze stabilizowanym miąższem aloe vera nie zawiera mocnych ani szkodliwych antyperspirantowych soli aluminium, które można znaleźć w wielu innych dezodorantach z marketów. Aluminium jest metalem toksycznym, który w wysokim stężeniu może mieć szkodliwy wpływ na centralny układ nerwowy, a także oddziaływać na poziom wapnia w organizmie.

Wygodna forma sztyftu pozwala na sprecyzowaną aplikację dezodorantu jedynie w tych miejscach, gdzie jest to potrzebne. Co ciekawe, dezodorant może być stosowany również na stopy!

Zapewnij sobie skuteczną higienę na co dzień, sprawdź też inne produkty Forever z tej kategorii w naszym sklepie online.

Kosmetyki bez aluminium

Kosmetyki bez aluminium

Odkryj siłę aloesu!