Pasta do zębów z aloesem i propolisem

„Forever Bright” to pasta bez fluoru, jeden z produktów marki Forever Living Products. Opakowanie 130 gramów produktu zawiera propolis pszczeli (pyłek), nie zawiera jednak fluoru (który jest uznawany przez niektórych badaczy za szkodliwy dla organizmu ludzkiego). Ta pasta do zębów bez fluoru może być używana przez całą rodzinę – dzieci i dorosłych, co jest bardzo ważne, nie tylko dla ekonomii gospodarstwa domowego.

 

Gdzie kupić Pastę do mycia zębów bez fluoru Forever Bright?

Pasta bez fluoru Forever Bright

Pasta bez fluoru Forever Bright

W naszym internetowym sklepie z produktami Forever! Skorzystaj już teraz z niebywałej okazji zakupu naturalnych past do zębów bez fluoru. Kliknij w przycisk, by przenieść się do podstrony omawianego produktu.

Pamiętaj, że jeśli dołączysz do naszego elitarnego klubu, będziesz mógł zakupić pastę bez fluoru oraz inne produkty Forever w zniżkowej cenie -15% oraz więcej! Co więcej, jeśli zamówisz już teraz produkty w naszym sklepie o wartości powyżej 200 zł, nie będziesz musiał płacić za przesyłkę.

Wróć do nas po zakupie i wyraź opinię pod opisem produktu – pokaż innym niezdecydowanym klientom, że warto przerzucić się na naturalne produkty nieszkodzące zdrowiu.

Poznaj skład pasty do zębów Forever Bright

Wśród składników, z których wyprodukowana została nasza pasta dla dzieci i dorosłych wymienić należałoby: stabilizowany żel aloesowy (aloe vera gel), sorbitol, uwodnioną krzemionkę, glicerynę, laurylosiarczan sodu, chrząstnicę kędzierzawą (czerwone wodorosty zawierające karagen), zapach, pyłek pszczeli (propolis), sacharynę, benzoesan sodu, kompleks miedziowy chlorofilu.

Więcej informacji na temat aloesowego żelu do mycia zębów marki Forever (łącznie z broszurą produktu) znajdziesz w naszym sklepie online w kategorii „Higiena na co dzień”. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów.

Jak stosować pastę Forever Bright?

Producent zaleca, by wykorzystywać aloesowy żel do mycia zębów po każdym posiłku, by były one czyste i lśniące, a także, by zachować świeży oddech. Osoby zabiegane mogą ją jednak stosować standardowo – minimum 2 razy dziennie, jak normalne pasty, do których jesteśmy czy tez byliśmy przyzwyczajeni.


Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie – #odkryjsilealoesu ! ??